Osiągnij swoje cele z Herbalife

Pierwszy krok na drodze do osiągnięcia swojego osobistego celu

Jakie są Twoje cele? Czuć się pewnie ze swoim ciałem przed kamerą? Wyglądać dobrze na plaży? Przebiec 5 km bez postojów? Bez względu na to, co chcesz osiągnąć lub skąd zaczynasz, Twój Trener Wellness pomoże Ci opracować spersonalizowany program. Badania pokazują, że prawdopodobieństwo osiągnięcia Twojego celu wzrasta, jeśli sięgasz po niego z innymi.*

Jedną z pierwszych rzeczy, którą zrobisz ze swoim Trenerem Wellness, będzie poddanie się Ocenie Wellness. Razem przyjrzycie się Twoim nawykom żywieniowym i spiszecie wymiary Twojego ciała. Będzie to do dobrym punktem startowym dla stworzenie spersonalizowanego programu, pozwoli też obserwować przyszłe postępy. Możesz również otrzymać zaproszenie na grupową prezentację poświęconą dobremu odżywianiu, podczas której możesz mieć okazję zapisać się na cotygodniowe wydarzenia organizowane przez Twojego Partnera, takie jak Fit Club lub Wyzwanie na Odchudzanie. Tam spotkasz podobnych sobie ludzi. Sednem Herbalife jest organizowanie się w społeczności i wzajemna pomoc w prowadzeniu zdrowszego, bardziej aktywnego trybu życia. Ostatecznie łatwiej (i fajniej) jest osiągać cele wspólnie z innymi.


Filozofia Odżywiania Herbalife

Filozofia Odżywiania Herbalife oparta jest na trzech czynnikach, które pomogą Ci osiągnąć możliwie najlepszy rezultat. Dzięki zbilansowanemu odżywianiu, zdrowemu, aktywnemu trybowi życia w społeczności oraz stałemu wsparciu osobistego Trenera Wellness miliony klientów dokonały transformacji ciała i osiągnęły swoje cele.

W Herbalife wierzymy, że fundamentem zbilansowanego odżywiania jest spożywanie zdrowej mieszanki białek, węglowodanów, dobroczynnych tłuszczów oraz innych składników odżywczych. Herbalife pomoże Ci zrozumieć podstawy dobrej diety oraz to, jak pomocne mogą być opracowane naukowo produkty Herbalife®.  Wierzymy też, że prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia w społeczności podobnie myślących ludzi umożliwia osiągnięcie trwałych rezultatów – bez względu na Twoje umiejętności czy obrany cel.


Zbilansowane odżywianie

Aby wyglądać i czuć się możliwie najlepiej, musisz dostarczyć swojemu ciału złożonej mieszanki składników odżywczych. Potrzebujesz nie tylko właściwych białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin i minerałów,
ale również odpowiedniego nawodnienia oraz porządnej porcji błonnika. To trudne zadanie, więc codzienne osiąganie wszystkich celów żywieniowych może sprawić kłopot nawet najbardziej uważnemu konsumentowi.

Dlatego właśnie Filozofia Odżywiania Herbalife oparta jest na zbilansowanym odżywianiu — połączeniu zdrowej żywności i suplementów, które pomoże Ci zaspokoić Twoje codzienne potrzeby. Zapewnia również właściwy bilans kaloryczny, który umożliwi dostosowanie Twojej wagi do wyznaczonego celu.

Filozofia Odżywiania Herbalife zaleca, aby do 30% dziennego spożycia kalorii pochodziło
z białek, na które mogą składać się proteiny roślinne (np. soi) lub zwierzęce (np. drób, ryby, jaja). Ciało wykorzystuje białka do produkcji ważnych molekuł w Twoim ciele, np. hormonów lub enzymów, oraz do utrzymania tkanki mięśniowej.

Ponieważ węglowodany są paliwem preferowanym przez Twoje ciało, Filozofia Odżywiania Herbalife zaleca, aby około 40% dziennego spożycia kalorii pochodziła ze źródeł bogatych
w zdrowe węglowodany, np. produktów pełnoziarnistych, fasoli, warzyw i owoców.

Do poprawnego funkcjonowania Twoje ciało potrzebuje też niewielkiej ilości zdrowych tłuszczów, których dobrym źródłem mogą być: olej rybny (dla kwasów Omega 3), orzechy, oliwa z oliwek i awokado. Uważaj jednak – tłuszcze to źródło skoncentrowanych kalorii, dlatego Filozofia Odżywiania Herbalife zaleca ograniczenie spożycia tłuszczów tak, aby nie przekraczać 30% dziennego spożycia kalorii.

Regularne ćwiczenia, odpowiedni wypoczynek oraz adekwatne nawodnienie są również częścią Filozofii Odżywiania Herbalife oraz istotnym czynnikiem wspomagającym Cię
w osiągnięciu Twoich celów dot. zdrowia i fitnessu.


Co czyni firmę Herbalife wyjątkową?

Twój osobisty Trener Wellness to również Twój Partner Herbalife, który poprowadzi i wesprze Cię przy każdym kroku na drodze do osiągnięcia Twoich celów. Współpracując, razem stworzycie program odżywiania adekwatny do Twoich wymagań, będziecie kontrolować Twoje postępy oraz świętować Twoje zwycięstwa – te wielkie i te mniejsze! Twój Partner Herbalife zapewni Ci bezpośrednie wsparcie, którego nie znajdziesz w dzisiejszych sklepach detalicznych a w naszym Klubie Odżywiania każdego dnia.